Yardım ve Öneriler

Ekspres limit (Tüketici kredisi limiti) nedir?

Ekspres Kredi, taksit ödemelerini kredi kartı aracılığıyla yapacağınız, üye işyerlerimizle bankamız arasında yapılan özel anlaşmalarla tanımlanmış olan, taksitli alışveriş işlemlerinde kullanabileceğiniz kredi kartı limitinden bağımsız ayrı bir kredi ürünümüzdür.

Kredi kartı, sadece bu ürünün aylık taksitlerinin ödenmesine aracılık ederek, bu işlemlere ait taksitleri kredi kartı ekstresi içinde takip etmenizi sağlar. Ekspres Kredi, kredi kartı alışveriş limitinizin dışında işlem anında yapılan kredi değerlendirmesi sonrasında tesis edilen, ilave bir bireysel kredi ürünüdür.

Mevcut kredi kartı limitinizin dışında bir kredi ürünü olması nedeniyle işlem anında bu kredi için otomatik değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme sonunda kredi kullanımına onay verilmesi durumunda üye işyerindeki POS üzerinden bu kredi kullandırılır.

İlgili sorular

  1. Kredi kartımın limitini nasıl artırabilirim?

    Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340'a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40'a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

  2. Kredi kartı ödemelerimi nerelerden yapabilirim?

    444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATMler, Otomatik ödeme talimatı ile, Garanti BBVA şubeleri, diğer bankalardan EFT yoluyla, online PTT şubeleri, ödeme noktalarından yapabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333