Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan hangi işlemleri yapabilirim? Yaptığım işlemler için bir ücret ödeyecek miyim? Fatura ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan yapabileceğiniz işlemleri öğrenmek için tıklayın.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı işlem ücretleri için tıklayın.

Fatura ödemeleri, sözleşmeli fatura girişi yaparak veya tesisat numarası ile yapılabilmektedir.
Hisse senedi işlemlerinize uygulanan komisyon oranı, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan son 3 ayda yapmış olduğunuz ortalama hisse senedi işlem hacminize göre belirlenir. Hisse senetlerine uygulanan komisyon oranları öğrenmek için tıklayın.

İlgili sorular

  1. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı işlem saatlerini ve limitlerini öğrenebilir miyim? Günlük işlem limitlerimi düşürmem veya yükseltmem gerektiğinde ne yapmam gerekiyor?

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı işlem limitlerinizi Tanımlamalar > Güvenlik Tanımlamaları adımından kendiniz düşürebilirsiniz. Limit artırımı için Garanti BBVA Mobil Bize Ulaşın > Görüntü Görüşme adımından video görüşmesi yaparak limit artırımı yapabilir yada en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

  2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nı kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

    Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333