Yardım ve Öneriler

Ek Kartlar ile ilgili bilgi alabilir miyim?

 • Ek kart taleplerinizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333’ü arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Şubeleri’nden ulaşabileceğiniz Ek Kart istek formlarını doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Ek kart başvurunuz onaylandığında asıl kartınızın adresine gönderilmektedir.
  18 yaşını doldurmuş olan istediğiniz herkes için ek kart başvurusu yapabilirsiniz. 16-18 yaş aralığındakiler ise ancak veli muvafakatnamesi ile ek kart alabilirler.
  Miles&Smiles kredi kartına bağlı ek kartlarda, hesap kesim tarihinde ek kart harcamaları asıl karta aktarılır. Bu nedenle ek karta bir ödeme yapılması gerekmez.
 • Ek kartlar, ek kart sahibinin THY Özel Yolcu Programı’ndaki statüsüne göre mil kazandırır.
 • Ek kartlar ile asıl kartlarının limitleri ortaktır. Ek kartı limitini, başvuru sırasında asıl kart sahibi belirlemektedir. Ek kart başvuru işlemleri sırasında asıl kart sahibi limitle ilgili bir talimat vermezse asıl kartın limiti ek kart için de geçerli olacaktır. Asıl kart sahibi 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı kullanarak ek kart limitini değiştirebilir.

 

Ek kart başvurusu yapmak için tıklayın!

İlgili sorular

 1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

 2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile yapacağım harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları sahibi ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333