Hizmet Destek Paketi

Genel

Hizmet Destek Paketi ile Hizmet Kalitenizi Arttırın

.

İşi kaliteli hizmet olan, toptan veya perakende ticaret ya da danışmanlık yapan tüm firmalar; işinizi büyütmek ve yurtdışına açılmak istiyorsanız Garanti BBVA’nın yepyeni paketi, Hizmet Destek Paketi’ne mutlaka göz atın.

Hizmet Destek Paketi ile işinizi nakit akışınıza uygun şekilde büyütüp, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı düzenleyen fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

En Yakın Şube 

Krediler

Krediler

Krediler

.

Hizmete Destek Kredisi

Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyacınız için 60 ay vadeli Hizmet Destek Kredisi alabilirsiniz. Ayrıca kısa vadeli ihtiyaçlarınız için alacaklarınızı teminat göstererek nakit akışınıza uygun kısa vadeli kredilerden faydalanabilirsiniz.

İşyeri Kredileri

96 aya varan vadelerle TL ya da dövize endeksli işyeri kredisi kullanarak yeni bir işyeri sahibi olabilir, hizmetlerinizi kirada değil kendi tesislerinizde sunabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Ticari Araç alımlarınızı sizin için en uygun vadelerde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz

KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/Döviz)

60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti BBVA şubesi’nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat’i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz. 

En Yakın Şube 

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

.

Hazır Hesap

Hazır Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi, ödemeleriniz için hazırdır.

Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

İşletmenizde sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri, her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen şirket kredi kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Hizmet Destek Paketi’ne dahil olan POS’tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap veya kredi kullanabilirsiniz.

KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

KOBİ’lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

 • Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda hem % 1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Flexi Emeklilik Paketi’ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Akaryakıt Yönetim Sistemi

Şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını Garanti BBVA’nın Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) anlaşması olan şirketlerden gerçekleştirerek hem ödemelerinizi ve akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

 • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
 • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
 • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
 • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
 • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleriniz.
 • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
 • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
 • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

En Yakın Şube 

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.