Ugi ile konuşan müşterilerimiz iPhone X kazanma fırsatı kazanıyor!

.

1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Garanti Cep’te UGİ ile konuşan müşterilerimiz, iPhone X kazanma şansını yakalıyor! Ugi’ye ulaşmak için, Garanti Cep ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

Ugi ile konuşarak hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Ugi ile konuşarak hesap/kart detaylarınızı, harcamalarınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Ugi’ye örneğin “Kart borcum ne kadar?” ya da “Geçen ay market alışverişine ne kadar harcadım?” gibi sorular sorabilirsiniz. Ya da dilerseniz sadece “Nasılsın?”, “Günün nasıl geçti?” gibi sorularla Ugi ile günlük sohbet de edebilirsiniz.

Ugi’ye nasıl ulaşabilirim?

Ugi’ye ulaşmak için, Garanti Cep ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

 

 

 • Kampanya Kazananları

   

          ASİL TALİHLİLER

   1.  FİLİZ AĞIRALİOĞLU/ İSTANBUL
   2.  YILDIRIM ERDOĞAN/ MALATYA                         
   3.  OLCAY FİDAN/ İSTANBUL 

          YEDEK TALİHLİLER

   1.  TOLGAY KILLI/ İSTANBUL
   2.  ERCAN ERKAN/ KOCAELİ
   3.  ORÇUN KONAR/ KIRKLARELİ
   4.  İBRAHİM KAÇMAZ/ İSTANBUL
   5.  ADEM DAĞDEMİR/ GAZİANTEP
   6.  OSMAN UMAY / BURDUR
          

  Bu kampanya MPİ’nin 21.02.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.2062  sayılı  izniyle düzenlenmiştir.  10.07.2018 tarihinde yapılan çekilişe 436361 katılım gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 28.07.2018 tarihine kadar; yedek talihlilerin 12.08.2018 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul  adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş.  sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye son teslim tarihi 27.08..2018'dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

 • Kampanya Detayları
  • 1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Garanti Cep içerisinde Ugi ile sorgu veya işlem yapan müşterilerimiz 3 adet iPhone X 64 GB cihazdan birini kazanmak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
  • Çekilişe katılmaya hak kazanan müşterilerimize bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
  • 1 kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir.
  • T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

  Bu kampanya, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 21.02.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.2062 sayılı izni ile 01.06.2018(Saat:00.01)-30.06.2018 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti Cep uygulaması içindeki Garanti sesli işlem asistanının tanıtımını yapmak, kampanyalar hakkında bilgi vermek amacıyla Garanti sesli işlem asistanını sorgu veya işlem amaçlı kullanan Garanti Bankası bireysel müşterilerine  çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekilişte 3 kişi, iPhone X 64 GB Cep Telefonu (Birim değeri: 6.099,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 10.07.2018 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 13.07.2018 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan, tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 28.07.2018, yedek talihliler 12.08.2018 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya T.Garanti Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir. Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

https://sube.garantibbva.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.