HarcadıkçaBiriktiren Hesap

Kredi kartınızla hem harcayın, hem de biriktirin...

.

Kazandığınızı harcamayı seviyor, ancak para biriktiremediğiniz için kaygılanıyor ve düzenli olarak para biriktirmek istiyorsanız, Harcadıkça Biriktiren tam size göre.
Harcadıkça Biriktiren ile kredi kartı harcamalarınız üzerinden, her ay belirlediğiniz oranda birikimi, Kolay Birikim Hesabınız veya Hedefli Biriktiren Hesabınızda değerlendirebilirsiniz. Birikim tutarınızı kredi kart ekstresinden takip eder, kolayca ödersiniz.
Harcadıkça Biriktiren ile aile bireylerinizin, çocuklarınızın, torunlarınızın birikimlerine de katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken,  birikimlerine katkıda bulunmak  istediğiniz kişilerin Kolay Birikim Hesabı veya Hedefli Biriktiren Hesabını seçmek ve bu hesaba Harcadıkça Biriktiren emri vermek.

 • Özellikler
  • Harcadıkça Biriktireni, Gelecek Hesabınızı ve Hedefli Biriktiren Hesabınızı açarken veya mevcut hesaplarınıza sonradan tanımlanabilirsiniz.
  • Harcadıkça Biriktiren birikim tutarını %1, %5 veya %10 olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, maksimum birikim tutarı tanımlayarak kartınızdan aktarılacak tutar için üst sınır belirleyebilirsiniz.
  • Harcadıkça Biriktiren birikim tutarı, kredi kartınıza alışveriş olarak yansıtılır. Birikim tutarı, kartınızın son ödeme tarihinde birikim hesabınıza aktarılır ve günlük değerlenmeye başlar.
  • Birikim tutarı, kartınızda yeterli limit varsa tahsil edilir. Kısmi tahsilat yapılmaz. Kartınızda limit aşımına neden olmaz.
  • Harcadıkça Biriktiren hesaplanması ve birikim yapılabilmesi için ilgili ay yapılan harcamalar toplamı en az 100TL olmalıdır.
  • Yalnızca asıl kart sahipleri Harcadıkça Biriktiren talimatı verebilir. Ek kartlar için Harcadıkça Biriktiren tanımlaması yapılamaz.
  • Harcadıkça Biriktiren işlemlerinden ödül (bonus/mil/MR) kazanılmaz.
  • Örnek: Birikim oranını %10 olarak belirlediyseniz ve kredi kartı ekstresinde harcama tutarı 100 TL ise, Harcadıkça Biriktiren tutarı 10 TL olarak hesaplanır ve ekstreniz 110 TL olarak kesilir. 10 TL birikim tutarınız ekstrenin son ödeme tarihinde birikim hesabınıza aktarılır.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Harcadıkça Biriktiren tanımlayamayacağım kart tipleri hangileridir?

  Ek kartlara, ticari kartlara, sanal kartlara, bağlı (companion) kartlara ve Shop&Miles Visa kartlara Harcadıkça Biriktiren tanımlanamaz.

  Detaylı bilgi

  Harcadıkça Biriktiren tanımlamasında hesaplamaya dahil edilmeyen harcamalar var mı?

  Nakit çekim, tüketici kredisi işlemleri, yatırım ürünleri, kredi kartı alacak işlemleri, başka banka borç transfer ücreti, OGS ücreti, kart aidatı ve banka tarafından ilerleyen dönemlerde belirlenebilecek diğer işlemler ile EUR ve USD ekstrelerde yer alan işlemler dahil edilmez.

  Detaylı bilgi

  Harcadıkça Biriktireni nasıl iptal edebilirim?

  Harcadıkça Biriktireni şubenize giderek iptal ettirebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Aynı hesaba en fazla kaç karttan Harcadıkça Biriktiren tanımlayabilirim, kartıma kaç hesap için Harcadıkça Biriktiren tanımlayabilirim?

  Aynı hesaba en fazla 10 farklı karttan Harcadıkça Biriktiren tanımlanabilir.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Net Hesap

Türkiye'de biriktirmek ilk kez bu kadar NET.

Net Hesap

Gelecek Hesabı

Kıyıda köşede birikmişiniz olsun.

Gelecek Hesabı