bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kredi Kartı Hayat Sigortası

    Kredi Kartı Hayat Sigortası ile Borçlarınız Güvence Altında!

    Kredi kartı borçlarınız artık güvence altında. Kredi Kartı Hayat Sigortası sayesinde yaşam kaybı ya da kaza sonucu maluliyet halinde, kredi kartı borcunuzu yakınlarınız ödemek zorunda kalmaz. Bu gibi durumlarda, kredi kartı borcunuzun poliçede belirtilen teminat tutarı kadarlık kısmı tarafımızca ödenir. Borcun kapatılmasından sonra da varsa kalan tutar hak sahiplerine iade edilir.

    Hayat Sigortası Genel Şartları’na buradan ulaşabilirsiniz.

    Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesi’ne uğrayabilirsiniz.

    *Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    **Kredi Kartı Hayat Sigortası ürünü Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır

    • Özellikler ve Teminatlar

     • Bankaya olan borcun ödenmesinden sonra varsa kalan tutar hak sahiplerine ödenir.
     • Vefat ve kaza sonucu maluliyet teminatları sunulmaktadır
     • Sigorta süresi 1 yıl olup, sigorta sözleşmesinin yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat A.Ş’de saklı tutulmakla beraber, süre sonunda poliçe yenilenir.

     Vergi Avantajı

     İster ücretli çalışan ister serbest meslek sahibi olun; 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63. ve 89. maddelerine göre kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödeyeceğiniz primlerde;

     • Ücretli çalışansanız; ödediğiniz primleri, ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını
     • Serbest meslek sahibi iseniz; ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.